tel. 510 171 090
biuro@wimarmd.pl

 

Mycie elewacji

Oferujemy Państwu usługę mycia elewacji zewnętrznych metodą tradycyjną oraz za pośrednictwem systemu do czyszczenia elewacji wodą zdemineralizowaną, który cieszy się coraz większym uznaniem naszych Klientów, ze względu na ograniczenie kosztów mycia, lepsze efekty prac czyszczących czy też zachowanie schludnego wyglądu elewacji na dłużej. Na Poznański rynek wprowadziliśmy tę metodę czyszczenia elewacji jako pierwsi w branży, a co za tym idzie otrzymaliśmy solidne wsparcie od producenta w postaci materiałów i intensywnych szkoleń produktowych, zakupiliśmy także profesjonalny sprzęt myjący, który umożliwia nam świadczenie usług mycia elewacji wodą zdemoralizowaną przez cały rok. Naszymi Klientami są salony samochodowe, galerie handlowe, szklane biurowce. Czyścimy także solary - panele słoneczne.

Co to jest system do czyszczenia wodą zdemineralizowaną?

Najbardziej zaawansowanym, a zarazem oferowanym przez naszą firmę systemem tego rodzaju jest system Reach & Wash, system ZeroTM. Zapewnia on niespotykaną czystość wody w systemach do mycia okien. Wytwarza wodę zawierająca zero cząstek na bilion (0ppb) i wyznacza nowy, złoty standard. Woda 0ppb jest tysiąc razy czystsza niż woda o wskaźniku 0ppm, a co za tym idzie jest w stanie usunąć dużo więcej zanieczyszczeń niż woda 0ppm. Oznacza to szybsze czyszczenie (zwłaszcza tam, gdzie powierzchnia czyszczona jest rzadko). Warto zaznaczyć, że inne systemy usuwają z wody jedynie zanieczyszczenia stałe, system Zero natomiast usuwa zarówno zanieczyszczenia stałe, jak i organiczne (np. bakterie). W efekcie woda jest nie tylko tysiąc razy czystsza, ale również jest wolna od mikro-organizmów.

Dużą zaletą jest fakt, że zero może zostać wyposażone w obudowę filtrów ze stali nierdzewnej tolerującą bardzo wysokie ciśnienia i wydajną pompę, dzięki czemu można zmniejszyć czas potrzebny na napełnienie zbiornika i skrócić czas wykonywanej pracy.

Dlaczego proponujemy usługę mycia elewacji przez cały rok?

Dla wymagających proponujemy skorzystanie z systemu ThermoPure Reach & Wash System , korzystającego do czyszczenia z wody ciepłej. Używanie ciepłej wody do czyszczenia daje lepsze rezultaty. Podgrzana ultra czysta woda ma mniejszą gęstość, dzięki czemu silniej absorbuje zanieczyszczenia i znacznie szybciej wysycha. Jest zatem jest znacznie skuteczniejsza w procesie mycia. Usuwa ona także z łatwością bieżące zanieczyszczenia i radzi sobie z uporczywym brudem.  System ten jest idealnym rozwiązaniem zarówno zimą jak i latem, kiedy zimna woda zbyt szybko paruje z spieczonych słońcem powierzchni szklanych, uniemożliwiając proces czyszczenia.

Jeśli oczekują państwo najlepszych efektów system ThermoPure jest idealnym rozwiązaniem. W Polsce system ten został sprawdzony w pracy w temperaturach do -15°C.

Jakie korzyści mają Państwo wybierając mycie elewacji z firmą WIMAR MD?

 • Otrzymują Państwo zdecydowanie lepszy efekt czyszczenia, który gwarantuje ultra czysta woda wykorzystywana w myciu. Ograniczają Państwo częstotliwość czyszczenia elewacji (efekty czyszczenia zachowywane są na dłużej) 
 • Korzystają Państwo z możliwości doczyszczenia nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni (wyższe powierzchnie fasad, które są zabrudzone i spieczone przez słońce nie będą przeszkodą dla naszego systemu myjącego, gdyż w połączeniu z podgrzewaczem wody ThermopureTM, ZeroT , moc czyszczenia jest niepodważalna i niedościgniona. Zero tolerancji dla brudu)
 • Oszczędzają Państwo czas i pieniądze (mniejsza częstotliwość mycia elewacji, możliwość skorzystania z usługi przez cały rok, w czasie kiedy pozwala na to państwa budżet).

 

Zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy idealne rozwiązanie dla Państwa firmy. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

kom. 510 171 090


Promocja!
Proponujemy Państwu atrakcyjną cenę premierową usługi. Oferta tylko do końca listopada 2013.

Więcej w tej kategorii: « Zakres usług - sprzątanie Praca »

PROFESJONALNA FIRMA SPRZąTAJąCA

Przejdź do formularza, w którym powiesz nam gdzie mamy posprzątać! Przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną specjalnie do Twoich oczekiwań.

Aktualności

Nowy logotyp

W związku z rozwojem zdecydowaliśmy się na odświeżenie naszego logotypu. Jest ono zdecydowanie nowocześniejsze i spójne z naszym kierunkiem rozwo...

Nowa strona Internetowa

Niezmiernie nam miło powitać Państwa na naszej nowej stronie internetowej.  W związku z rozwojem postanowiliśmy prezentować naszym Klientom na bi...

Aktualności

Nowy logotyp

W związku z rozwojem zdecydowaliśmy się na odświeżenie naszego logotypu. Jest ono zdecydowanie nowocześniejsze i spójne z naszym kierunkiem rozwo...

Nowa strona Internetowa

Niezmiernie nam miło powitać Państwa na naszej nowej stronie internetowej.  W związku z rozwojem postanowiliśmy prezentować naszym Klientom na bi...

Zaufali nam

 • afekt.jpg
 • arkada.jpg
 • galeria_sucholeska.jpg
 • grupa_zywiec.jpg
 • jakon.jpg
 • lawica_airport.jpg
 • nickel.jpg
 • wsse.jpg